Wczytuję dane...

10 najlepszych prezentów na Mikołaja

10 najlepszych prezentów na Mikołaja

10 najlepszych prezentów na Mikołaja

     Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że aby było sprawiedliwie, mikołajkowe prezenty są wybrane po co najmniej dwa ze wszystkich kategorii wiekowych. W ten sposób nikt nie będzie pokrzywdzony ;) Nie możemy oczywiście wybrać tylko jednej zabawki, która jest top of the top, ponieważ wszystkie z nich są przeznaczone dla konkretnej grupy wiekowej. Więc jakiś super, nieziemski sorter będzie wymarzoną zabawką dla Malucha 2-3 letniego, ale już 8 latek się nim nie będzie bawił… raczej. Za to świetny, kreatywny eksperyment zainteresuje 8-9 latka, a Maluszek, okulary ochronne i fiolke będzie chciał wymemłać w buzi... Także kolejność tabeli – a raczej cyfry/miejsca są umowne.

Myślę, że nikt się nie obrazi gdy zaczniemy od grzechotki -> ale jakiej!


1. Grzechotka panda marki Classic Word - od 0 do 2 lat

   Was też denerwuje w grzechotkach Waszych Maluchów dźwięk uderzania plastikowych kuleczek o plastikowy… plastik ?  Nie za dużo tego plastiku?
Mamy alternatywę! Gdy Maluszek potrząsa Pandą, drewniane dyski uderzają o siebie powodując przyjemne klikanie. Grzechotka świetnie uspokoi Twoje dziecko, a do tego wykonana jest z drewna i pomalowana nietoksycznymi farbami.

ZOBACZ TUTAJ  2. Chodzik edukacyjny dla dzieci – Viga - od 2 lat


     Twój Maluch już się podnosi, zaczyna stać i łapie się szafek, krzeseł i czego tylko się da? Ile razy biegliście do niego bo złapał się czegoś co zaraz przewróci się razem z nim?
  Teraz jest wyjście! Polecamy chodzik, dzięki któremu dziecko będzie mogło bezpiecznie się poruszać. Dodatkowo chodzik rozwija wyobraźnię i kreatywność. Na przednim panelu jest wiatraczek do obracania, pętla z koralikami, zwierzątka z farmy oraz wiele innych ciekawych elementów. Gumy antypoślizgowe na drewnianych kółkach dodatkowo gwarantują bezpieczeństwo Twojego Malucha.

  ZOBACZ TUTAJ

  3. Jeżyk do ciągnięcia z sorterem – Viga - od 0 do 2 lat


     Gdy Twój Maluch stawia już pierwsze samodzielne kroki zmotywuj go do dalszego chodzenia i ruchu! Kidz poleca zabawkę firmy Viga, która wspiera dzieci w rozwoju. Jeżyk pomoże też rozwinąć koncentrację oraz motorykę, a dodatkowa funkcja sortera zapewni Maluszkowi świetną zabawę edukacyjną.

  ZOBACZ TUTAJ

  4. Drewniana magnetyczna układanka w walizce – Viga - od 3 lat


     Gdy Wasz Starszak coraz częściej chce tworzyć coś samodzielnie i rozwijać swoją kreatywność proponujemy dla Niego układankę, dzięki której zacznie również kształtować zdolności manualne i logicznego myślenia. Cały zestaw po skończonej zabawie można zamknąć w walizce, a 12 kart z przykładowymi szablonami do ułożenia pomoże Twojemu dziecku zacząć zabawę!

  ZOBACZ TUTAJ

  6. Kolorowe klocki 90 el. Literki i cyferki – Tooky Toy - od 3 lat     Propozycja dla Starszaka rządnego  klocków, literek i cyferek to klocki od Tooky Toy. Piękne, żywe kolory, nietokstyczne farby i bezpieczne wykonanie – tylko się bawić! Klocki rozwiną u Twojego dziecka precyzję i koncentrację, utrwalą znajomość kolorów i kształtów oraz wprowadzą w świat literek, cyferek oraz tworzenia swoich pierwszych konstrukcji.

  ZOBACZ TUTAJ


  6. Odkryj skamieniałośći T-REX – Clementoni - od 7 lat     A może by tak zamiast rzucać w dinozaury kamieniami wydobyć je ze skamieliny :D ? Twoje dziecko przy pomocy młotka i dłuta będzie miało możliwość zrobić to samodzielnie. Wydobyty szkielet świeci w ciemności, więc będzie się świetnie prezentował na półce młodego archeologa.

  ZOBACZ TUTAJ  7. Kaszlak (maluch 126p) Mały Konstruktor – Alexander - od 8 lat     Młody majsterkowicz i konstruktor w jednym zbyt wiele czasu spędza przed komputerem? Ta zabawka pochłonie go bez reszty na kilka dobrych godzin! Polecamy klocki, dzięki którym Twoje dziecko samodzielnie i przede wszystkim własnoręcznie zbuduje dla siebie samochód – tzn. Malucha  Co jest pewne ta zabawka wspomoże rozwinąć cierpliwość – i Twoją ;)  i dziecka – a także wyobraźnię przestrzenną i umiejętności techniczne.

  ZOBACZ TUTAJ


  8. Mydło z olejkiem z drzewa herbacianego – Ranok - od 9 lat     Teraz coś dla prawdziwej damy, tylko (jak to w Kidz bywa) dama sama musi sobie to zrobić . Ale! Dzięki temu pozna fascynujące tajniki produkcji mydła, a dzięki cierpliwości i precyzji nauczy się je samodzielnie tworzyć!

  ZOBACZ TUTAJ


  9. Młody chemik 111 doświadczeń – Ranok - od 10 lat


   

   


     111 doświadczeń i eksperymentów dla trochę starszych dzieci to świetna zabawa, ale przede wszystkim możliwość poznania otaczającego świata poprzez pryzmat chemicznych zależności. Poświęć trochę czasu swojemu dziecko, a na pewno będziesz zachwycony – bo Twoje dziecko będzie szczęśliwe!

  ZOBACZ TUTAJ  10. Kendama - od 6 lat  Na samym końcu, choć wcale nie ostatnia – Kendama – hit wśród młodych chłopców chcących trenować koncentrację, zręczność i refleks. Gra zręcznościowa, która polega na wykonywaniu różnych trików przy użyciu trzonka - KENa i kulki – TAMy połączonych sznurkiem. Trenuj i rywalizuj z innymi!

  ZOBACZ TUTAJ     Oto nasze propozycje na prezent dla Twojego dziecka na Mikołaja, zastanów się, które pozycje mogą spełnić jego oczekiwania, a wtedy zabawa potrwa dłużej i nie zostanie rzucona w kąt po krótszej chwili.

   

  Pamiętajcie! Ten zbliżający się czas to idealny moment na wspólne spędzanie miłych chwil ze swoją pociechą. Wykorzystajcie go dobrze !

   

   

  Justyna

  KIDZ.com.pl