Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
EAN: 6934510508241

Drewniana suszarka do ubrań zaprojektowana została przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia, idealna do domu i przedszkola.

Seria akcesoriów gospodarstwa domowego firmy VIGA wyglądem przypomina najprawdziwsze. Wszystkie produkty gospodarstwa domowego wykonane są bardzo solidnie w związku z czym, mogą one służyć przez wiele lat. Zabawka naśladująca oryginał z funkcjami dopasowanymi do potrzeb dzieci.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nie toksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraqz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.


Wiek: od 3 do 6 lat
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Materiał: drewno
kolory: brązowy/czerwony
Wymiary produktu: 44 x 34 x 61 cm
Wymiary opakowania: 75x35x8,5 cm

ZABAWKI DREWNIANE

 • Wiek: 

  od 3 do 6 lat

 • Wymiary produktu: 

  44 x 34 x 61 cm

 • Płeć: 

  chłopiec/dziewczynka

 • Materiał: 

  drewno

 • kolory: 

  brązowy/czerwony

 • Wymiary opakowania: 

  75x35x8,5 cm