Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
EAN: 6955920006875

Drewniana tablica edukacyjna Masterkidz to świetna zabawka edukacyjna, która pozwoli na naukę poprzez zabawę. Jest to popularna metoda dydaktyczna, która znalazła zastosowanie na całym świecie dzięki swojej skuteczności. Dzieci uczą się bawiąc, dzięki czemu lekcje nie są nudne, a dzieci są bardziej zaangażowane i skupione.

Gra edukacyjna pozwala na naukę podstawowych działań matematycznych. Zabawa polega na przesuwanie kolorowych kołeczków w taki sposób, by konstruować działania matematyczne. Wychowawca wybiera liczbę na specjalnych tabliczkach na środku tablicy. Pokazane są tam możliwe działania, dzięki którym uzyskujemy dany wynik, a dziecko ma za zadanie przemieścić kołeczki w taki sposób, żeby uzyskać pożądane działanie. Na przykład w przypadku liczby 2, może ustawić 0 kołeczków po lewej stronie i dwa po prawej, lub po jednym kołeczku z obu stron. Analogicznie zabawa przebiega z pozostałymi liczbami.

Zabawka wykonana została w całości z rosyjskiego drewna brzozowego. Kupując drewniane tablice Masterkidz, dbasz o środowisko redukując odpady plastikowe.


Wiek: od 2 lat
Wymiary produktu: 46x46x4,8 (cm)
Wymiary opakowania: 46,5x6,4x46,5 (cm)
Waga: 3,25 kg

ZABAWKI

 • Wiek: 

  od 2 lat

 • Wymiary produktu: 

  46x46x4,8 (cm)

 • Wymiary opakowania: 

  46,5x6,4x46,5 (cm)

 • Waga: 

  3,25 kg