Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
EAN: 0716053828378

Miękka mata piankowa to idealne wyposażenie każdego dziecięcego pokoju. Mata wykonana z bezzapachowej najwyższej jakości pianki, jest bezpieczna dla Twojego maluszka. Gruba pianka amortyzuje Twoje dziecko przed upadkiem na twardą podłogę. Mata piankowa jest bardzo prosta w czyszczeniu, wystarczy ją tylko przetrzeć wilgotną chusteczką lub ściereczką. Mata jest idealna dla dzieci skłonnych do alergii, gdyż nie gromadzi kurzu ani roztoczy.

Mata składa się z 16 części o nieregularnych kształtach. Mogą być rozłożone na powierzchni w dowolnym kształcie. Puzzle można łączyć w dowolnej konfiguracji. To od Ciebie zależy jaki kształt ułożysz!

Korzyści z posiadania maty piankowej Woopie:

- Doskonale izoluje od podłoża
- Jest łatwa w składaniu i rozkładaniu
- Wspiera rozwój dziecka
- Mata jest w pełni bezpieczna dla Twojego dziecka posiada powłokę antybakteryjną
- Posiada 16 puzzli, które można ze sobą łączyć w dowolnej konfiguracji

Całkowita powierzchnia maty wynosi 1m2

Grubość pianki wynosi 9 mm

Produkt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, przyjaznych dla środowiska i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia dziecka.

Firma Woopie jest jednym z czołowych producentów zabawek z tworzyw sztucznych w Europie. Produkty firmy Woopie są sprzedawane z powodzeniem na rynku krajowym i w całej Europie.

Zabawki marki Woopie mają jeden cel - wzbudzać radość dzieci! Pośród bogatego asortymentu, Woopie posiada między innymi stroje karnawałowe i przebrania dla dzieci, ale także huśtawki zawieszane, zabawki piankowe, różnego rodzaju zabawki ogrodowe, oraz dużo więcej! Daj się ponieść zabawie - daj się ponieść Woopie!


Wiek: od 12 miesięcy
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Materiał wykonania: Pianka
kolory: wielokolorowy
Wymiary produktu: 25 x 29,5 x 0,9 cm
Wymiary opakowania: 25 x 15 x 30 cm

ZABAWKI

 • Wiek: 

  od 12 miesięcy

 • Wymiary produktu: 

  25 x 29,5 x 0,9 cm

 • Wymiary opakowania: 

  25 x 15 x 30 cm

 • Płeć: 

  chłopiec/dziewczynka

 • kolory: 

  wielokolorowy

 • Materiał wykonania: 

  Pianka