Wczytuję dane...
Model: 8023
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: brak. PLN
Producent: step2

"Most z tunelem" to jeden z najatrakcyjniejszych placów zabaw w ofercie amerykańskiej firmy Step2. W jego skład wchodzą: wieżyczka połączona mostkiem z małym domkiem oraz mnóstwo innych atrakcji dla maluchów. Wśród nich należy wyróżnić tunel, mała zjeżdżalnia, drabinka do wspinaczki, miejsce na kryjówkę.

- domek, wieża strażnicza i most łączący obydwie części
- domek posiada drabinkę o dużych stopniach, poręcz pomagającą we wspinaczce, okrągłe okno, świetlik, koło sterowe oraz łagodną zjeżdżalnię o ślizgu 98 cm
- w wieży strażniczej znajduje się okno - świetlik oraz druga zjeżdżalnia o długości ślizgu 98 cm
- kryjówka z tunelem do czołgania

Wszystkie elementy zostały z wysokiej jakości tworzyw, wyjątkowo pięknie odwzorowanych. Zabawka została zaprojektowana w taki sposób aby ograniczyć do minimum ryzyko zrobienia sobie krzywdy przez dziecko. Idealna zabawka ogrodowa, tunele dla dzieci, udany  zakup dla Twoich maluchów.

Wiek dziecka: od 2 lat
Wymiary: 313 dł. x 145 szer. 178 wys. (cm)

Step2 jest jedną z największych amerykańskich firm produkujących i rozprowadzających zabawki, mieści się ona w Streetsboro w stanie Ohio. Step2 w swojej ofercie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym posiada m.in. kuchnie domki, zabawki ogrodowe i domowe, takie jak: piaskownice i place zabaw, a także samochody i jeździki. Założyciele firmy Step2 swoje doświadczenie zdobywali w korporacji Little Tikes, właśnie to pozwala im tworzyć produkty najwyższej klasy. Produkty Step2 cechuje wysoka jakość wykonania, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa i trwałości. Marka Step2 jest gwarancją dobrej zabawy oraz wszechstronnego rozwoju dziecka.


Wiek: od 2 lat
Wymiary produktu: 313 dł. x 145 szer. 178 wys. (cm)
Wymiary opakowania: 181 x 57.8 x 120 cm (2 kartony)
Waga: 89 kg

ZABAWKI OGRODOWE

 • Płeć: 

  chłopiec/dziewczynka

 • Waga: 

  89 kg

 • Wiek: 

  od 2 lat

 • Wymiary opakowania: 

  181 x 57.8 x 120 cm (2 kartony)

 • Wymiary produktu: 

  313 dł. x 145 szer. 178 wys. (cm)