Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
EAN: 5902983490807

Puzzle z dziurką Maluchy - CzuCzu

Małe zwierzątka szukają mamy! Edukacyjny zestaw sprawdzi się jako pierwsze puzzle dla maluchów. Składa się 12 dużych dwuelementowych układanek. Zabawa polega na dopasowywaniu wyjmowanych dwustronnych kółeczek. Możecie je dowolnie wymieniać pomiędzy tabliczkami, co sprawia dodatkową radość.

 • Duże elementy są wykonane z grubej, trwałej tektury
 • Ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka
 • Zabawa rozwija małą motorykę i wyobraźnię

Przepis na dobrą zabawę
Czas na puzzlową przygodę! Zacznijcie zabawę od 2 lub 3 układanek, stopniowo dokładając kolejne. Nazwijcie zwierzątka i wskażcie, które są duże, a które małe. Pokaż maluchowi, że kółeczko pasuje do dziurki. Wszystkie kółeczka są dwustronne i wymienne, dlatego możliwe są także nieoczywiste połączenia. Nazywanie kolorów, znajdowanie różnic czy naśladowanie zwierzątek to dodatkowe elementy zabawy. 

Radość odkrywania 
18-miesięczny maluch jest uważnym obserwatorem otoczenia. Coraz lepiej się komunikuje, zwłaszcza za pomocą wyrażeń dźwiękonaśladowczych i prostych słów. Jego rączki coraz sprawniej manipulują przedmiotami. Puzzle z dziurką Zwierzątka rozwijają spostrzegawczość, zręczność i kreatywność. W wesoły sposób wprowadzają nowe słowa i przygotowują do mówienia.


Marka: Brak
Rodzaj: Dla dzieci
Liczba elementów: 24
Wymiary obrazka:

16 x 16 cm


Wymagania wiekowe: 18
Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania: 16.5 x 19 x 7 cm

Dla najmłodszych

 • width: 

  170

 • height: 

  195

 • depth: 

  70

Polecamy