Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
EAN: 5902983490937
Opis:

Puzzle obserwacyjne na budowie

Na placu budowy tyle się dzieje! Edukacyjne 60-elementowe puzzle pokazują, jak wyglądają wielkie maszyny budowlane i praca z nimi. Na ramce układanki umieściliśmy mnóstwo szczegółów do wyszukania na ilustracji, aby rozwijająca zabawa trwała jeszcze dłużej. Do zestawu dołączyliśmy plakat pełen tematycznych ciekawostek.

 • Duże elementy są wykonane z trwałej tektury
 • Ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka
 • Zabawa rozwija ciekawość i inspiruje do zdobywania wiedzy

Przepis na dobrą zabawę
Ułóżcie puzzle i sami sprawdźcie, co dzieje się na placu budowy. Bawcie się w wyszukiwanie detali na ilustracji. Opowiadajcie o tym, co robią bohaterowie i do czego służą wielkie maszyny.
Informacje z plakatu pozwolą wam dowiedzieć się więcej o pracy na budowie. Plakat może stać się oryginalną ozdobą pokoju.

Radość odkrywania
Przedszkolak interesuje się otaczającym go światem i zadaje mnóstwo pytań. Codziennie chłonie nową wiedzę, co w naturalny sposób przychodzi mu przez zabawę. Puzzle obserwacyjne Pory roku zachęcają do zdobywania i pogłębiania wiedzy o przyrodzie, pobudzają ciekawość, rozwijają spostrzegawczość i koncentrację. Pozwalają poznawać i utrwalać nowe słownictwo i inspirują do zadawania własnych pytań.


Nr katalogowy:

0937


Marka: Brak
Rodzaj: Standard
Liczba elementów: 60
Wymiary obrazka:

48 x 68 cm


Wymagania wiekowe: 4
Płeć: Chłopcy
Płeć: Dziewczynki
Akcesoria w zestawie:

Plakat edukacyjny


Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania: 16.5 x 28 x 7 cm


Gry/Puzzle

 • width: 

  170

 • height: 

  285

 • depth: 

  70