Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
EAN: 5902983491255
Opis:

Puzzle obserwacyjne Stadnina koni
dla dzieci 5+

Spędźcie z nami słoneczny dzień w stadninie! Edukacyjne 84-elementowe puzzle przedstawiają konie oraz pracowników, gości i innych mieszkańców stadniny. Na ramce układanki umieściliśmy mnóstwo szczegółów do wyszukania na ilustracji, aby rozwijająca zabawa trwała jeszcze dłużej. Do zestawu dołączyliśmy plakat pełen ciekawostek o koniach.

Zestaw zawiera puzzle i plakat edukacyjny
Duże elementy są wykonane z trwałej tektury
Ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka
Zabawa rozwija ciekawość i inspiruje do zdobywania wiedzy

Przepis na dobrą zabawę
Ułóżcie puzzle i zobaczcie, jak wiele dzieje się w stadninie. Czy rozpoznajecie rasy i maści koni? Jak należy dbać o konie? Kto jeszcze mieszka w stadninie? Bawcie się w wyszukiwanie detali na ilustracji i opowiadajcie o tym, co na niej widać.
Obcowanie z końmi to niesamowita przyjemność, ale też mnóstwo obowiązków. Informacje z plakatu pozwolą wam lepiej poznać konie i ich świat. Plakat może stać się oryginalną ozdobą pokoju.

Radość odkrywania
Przedszkolak interesuje się otaczającym go światem i zadaje mnóstwo pytań. Codziennie chłonie nową wiedzę, co w naturalny sposób przychodzi mu przez zabawę. Puzzle obserwacyjne W stadninie zachęcają do zdobywania i pogłębiania wiedzy o przyrodzie, pobudzają ciekawość, rozwijają spostrzegawczość i koncentrację. Pozwalają poznawać i utrwalać nowe słownictwo i inspirują do zadawania własnych pytań.


Nr katalogowy:

1255


Marka: Brak
Rodzaj: Standard
Liczba elementów: 84
Wymiary obrazka:

48 x 68 cm


Wymagania wiekowe: 5
Płeć: Chłopcy
Płeć: Dziewczynki
Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania: 16,5 x 28 x 7 cm


Gry/Puzzle

  • width: 

    172

  • height: 

    285

  • depth: 

    75