Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
EAN: 6955920012456

Wielki wóz-śmieciarka to pojazd, który zbierze wszystkie odpady i umieści je we właściwych pojemnikach, by posortowanie śmieci odpowiednio zutylizować, lub zrecyklingować. Zabawka przedstawia zielony wóz z sześcioma kubłami, które są odpowiednio podpisane: odpady organiczne, szkło, papier, elektrośmieci, plastik, metal.

Zadaniem dziecka jest użycie magnetycznej pałeczki, by przenieść śmieci do właściwych kubłów w śmieciarce. Śmieci to oczywiście okrągłe żetony, które tylko czekają na to, by wyrzucić je w odpowiednie miejsce. Z pomocą opiekuna, lub rodzica, dziecko zrozumie na czym polega recykling i dlaczego segregowanie śmieci jest tak ważne. Nauczą się również jakiego rodzaju śmieci należy wyrzucać do którego kubła.

Dbanie o środowisko jest niezwykle ważne - zwłaszcza w czasach, gdy ziemia jest tak bardzo zanieczyszczona. Edukowanie naszych dzieci w kierunku ekologii jest jednym z najważniejszych kierunków rozwoju dzieci. Jest to nasza inwestycja w to, by nasz wspólny dom - planeta Ziemia - był pięknym miejscem.


Wiek: od 3 lat
Wymiary produktu: 38x38x2,9 (cm)
Wymiary opakowania: 38,5x5,8x38,5 (cm)
Waga: 3 kg

ZABAWKI DREWNIANE

 • Wiek: 

  od 3 lat

 • Wymiary produktu: 

  38 x 38 x 2,9 (cm)

 • Wymiary opakowania: 

  38,5 x 5,8 x 38,5 (cm)

 • Waga: 

  3 kg